Де ми знаходимось?
м. Олександрія,
Звенигородське шосе, 8/26
карта проїзду
Електронний адрес
sale@ozptu.com
Вантажні візки

 

Вантажний візок виробництва ТОВ «ОЗПТУ» це спеціальний пристрій який не має аналогів та здатний забезпечити ефективне переміщення вантажів від 5 до 100 т.

Рама візка має жорстку конструкцію на якій розташовується:

  • Механізм підйому;
  • Механізм пересування;
  • Механізми безпеки. 

Механізми безпеки:

Обмежувач вантажопідйомності;

  • Обмежувач вантажопідйомності забезпечить коректну роботу візка, та не дозволить експлуатацію з вагою яка перевищує номінальну більше ніж на 1

Кінцевий вимикач підйому/опускання;

  • Кінцевий вимикач підйому\опускання забезпечить відключення живлення у максимально дозволеному діапазоні підйому\опускання.

Кінцевий вимикач ходу візка.

  • Кінцеві вимикачі ходу забезпечують перехід крана на понижену швидкість в зоні тупика, що дає змогу забезпечити більш безпечну роботу крана з вантажем в крайніх зонах.

Конструкція візка спроєктована таким чином що дозволяє використовувати його як для двобалкових так і для однобалкових кранів.

Крани з двобалковим виконанням можуть використовувати візок для пересуватися як по верхніх так і по нижніх поясах. Для пересування візка застосовується тихохідний вал.

Крани з однобалковими мостами використовують візки які виконані з бічними, або із зворотніми напрямними роликами. Ці конструкції утримують візок від можливості перекидання.

Якщо ви не знайшли потрібне виконання — зв’яжіться з нами для отримання кваліфікованої допомоги та реалізації вашого технічного завдання.

Телефони:

0800 33 56 18

+38 (067) 55 46 292

+38 (067) 55 46 244

+38 (050) 55 48 044

Ваши данные

×

Спасибо, ваша заявка принята!

×

Дякуємо, ваша заявка прийнята!

×