Ваш особистий консультант
+38 (067) 55 462 92 +38 (050) 55 08 044 (en/cz)
Де ми знаходимось?
м. Олександрія,
Звенигородське шосе, 8/26
карта проїзду
Електронний адрес
sale@ozptu.com
24.05.2023
Виготовлено та змонтовано два мостових однобалкових крани

Для одного з найбільших виробників металопрокату в Україні компанія ТОВ “ОЗПТУ” успішно встановила дві нові інноваційні опорні кран-балки з покращеними технічними характеристиками, виготовлені на базі комплектуючих європейських брендів, що дозволить збільшити ефективність процесу виробництва, а також забезпечити високу надійність та довговічну експлуатацію нашого обладнання.

Кран-балка опорна

Основні технічні характеристики кранів:

 • вантажопідйомність – 10т;

 • режим роботи крану – А5;

 • швидкість переміщення крану – 0…30 м/хв;

 • швидкість переміщення візку – 0…20 м/хв;

 • швидкість підйому – 0…8 м/хв;

 • система управління – частотне регулювання всіма механізмами;

 • тип управління – радіо управління (з підвісного пульта аварійний);

 • шафа електрообладнання Schneider Electric – IP66 (пило-волого захищена).

Механічна частина

Завдяки обробці деталей на сучасних станках з програмно числовим управлінням досягається висока точність деталей та абсолютна повторюваність при виготовлені однотипних елементів.

В процесі виготовлення кранів використовуються сучасні технології, що дозволяють збільшити висоту підйому, а також оптимізувати робочу зону.

В комплектацію входить тельфер зі зменшеною будівельною висотою власного виробництва ТОВ “ОЗПТУ”. Завдяки особливій конструкції тельфера збільшується максимальна висота підйому вантажу. Механізм підйому розроблений з використанням передових технологій та забезпечує гарантовану безпеку під час роботи.

Електрообладнання

В комплект поставки входить:

 • електричний ящик виробника “Schneider Electric” – дозволяє захистити електрообладнання від зовнішніх чинників;

 • частотні перетворювачі “Danfoss” – забезпечуючи плавний розгін та зупинку для всіх механізмів, не допускають динамічних ударів на елементах плоских циліндричних мотор-редукторів ;

 • реле контролю фаз “Schneider Electric” – елемент захисту, який контролює характеристики мережі живлення, не допускає пошкодження електрообладнання крану мостового;

 • магнітно-пускова апаратура “Schneider Electric” – гарантує надійну роботу протягом всього терміну експлуатації.

Завдяки використанню електрообладнання від таких відомих виробників, як “Schneider Electric” та “Danfoss”, ми можемо гарантувати не тільки безпеку, але й високу продуктивність роботи, що значно полегшує роботу наших клієнтів.

Встановлення опорних кран балок дозволить підприємству з виготовлення металоконструкцій підвищити якість продукції та скоротити терміни її виготовлення. Важкі деталі та обладнання тепер будуть переміщуватися швидше та безпечніше, що дозволить значно зменшити час на виготовлення продукції та підвищити рівень її якості. Завдяки цьому підприємство зможе більше задовольняти потреби своїх клієнтів та залучати нових.

Ми пишаємося нашими досягненнями та раді, що ми можемо надати нашим клієнтам новітнє обладнання. Ми робимо все можливе для забезпечення ефективної роботи наших клієнтів.

Ваши данные

×

Спасибо, ваша заявка принята!

×

Дякуємо, ваша заявка прийнята!

×