Где мы находимся?
г. Александрия,
Звенигородское шоссе 8/26
карта проезда
Электронный адрес
sale@ozptu.com
Гарантия и Сервис

Умови гарантії

1. Умови надання Споживачам гарантії на вантажо-підіймальну техніку (ВПТ):

 

1.1. Споживачеві гарантується придбання ВПТ, з властивостями, передбаченими в технічному описі, який відповідає сучасному рівню техніки і типу ВПТ.

1.2. Обов’язковими умовами для надання та розгляду дії гарантії на ВПТ, є своєчасне (з передбаченою періодичністю) здійснення Споживачем технічного обслуговування ВПТ.

1.3. Для забезпечення дії гарантійних зобов’язань Виробника, протягом гарантійного терміну Споживач повинен надавати доступ до ВПТ спеціалістам для проведення чергового технічного обслуговування, передбаченого технічним регламентом, а також своєчасно пред’являти претензії і рекламації щодо несправності ВПТ, що виникли з вини Виробника, і вимагати їх усунення.

1.4. При здійсненні гарантійного ремонту ВПТ відновленню або заміні підлягають тільки ті деталі  (вузли, агрегати і т.п.), у яких був виявлений заводський дефект.

1.5. При недотриманні Споживачем термінів проходження технічного обслуговування ВПТ, передбаченого Виробником, його право на пред’явлення вимог про виконання гарантійних зобов’язань може бути обмежене, або ж анульовано.

1.6 Гарантія обчислюється з дня фактичної передачі ВПТ Споживачеві і діє протягом періоду, зазначеного у договорі поставки. На здійснений гарантійний ремонт ВПТ або ж на деталі, змінення у ході гарантійного ремонту, гарантійний термін продовжується до закінчення гарантії на ВПТ.

1.7. Для забезпечення дії гарантійних зобов’язань Виробника, з питань усунення несправностей протягом гарантійного терміну Споживачеві необхідно звертатися лише до Виробника ВПТ

1.8. Замінені у процесі гарантійного ремонту дефектні деталі ВПТ вибувають із власності Споживача.

 

Гарантійні зобов’язання

 2. Гарантійні зобов’язання не поширюються на:

2.1. Природне зношування наступних деталей ВПТ:

— лампи розжарювання, Колеса, гак грузовий, гальмівні колодки, перевірка і регулювання геометрії коліс — при напрацюванні ВПТ  не більше 300 мото/год, або ж 6 (шість) місяців від дати продажу, залежно від того, що настане раніше;

2.2. Пошкодження, викликані чинниками, які не можуть контролюватися Виробником, зокрема:

— Неправильна експлуатація (механічні пошкодження деталей трансмісії і ходової частини), перевантаження, використання ВПТ  не за призначенням (правила експлуатації детально викладені в керівництві з експлуатації) і т.п .;

— Нещасний випадок, протиправні дії третіх осіб ( пожежа, розкрадання тощо);

— Несправність, пов’язана з внесенням змін до конструкції: модифікація, переробка, встановлення додаткового обладнання або без узгодження з Виробником;

— Пошкодження або корозія поверхні внаслідок впливу факторів навколишнього середовища (кислотний дощ, потрапляння хімікатів, екскрементів птахів, град, шторм, грозовий розряд, сіль і т. д.);

— Погіршення зовнішнього вигляду в результаті подряпин або корозії, внаслідок попадання на лакофарбове покриття пилу, металевої стружки або бризгів металу і т. д .;

— Механічне або температурне пошкодження виробів зі скла, пластику (скло, оптика, ).

2.3. Будь-яку несправність, викликану невиконанням з вини Споживача обов’язкового ТО або застосуванням, олії, мастила або інших технічних рідин, невідповідних рекомендованим Виробником або неналежної якості.

2.4. Будь-яку несправність, викликану неправильною експлуатацією його систем, електрообладнання тощо)

2.5. Природне погіршення технічних характеристик:

— Нормальне зношення електро двигунів, деталей ходової частини, трансмісії, гумотехнічних виробів і т.д .;

2.6. Пошкодження будь-якого вузла або агрегату, в якому з вини Споживача застосовувалися деталі, невідповідні офіційно рекомендованим до використання Виробником.

2.7. Будь-які дефекти, які є наслідком ремонту або заміни деталей, виконаних якоюсь організацією або іншою особою, не уповноваженою Виробником.

2.8. Ремонтні роботи будь-якого виду, якщо Споживач до цього здійснював технічне обслуговування або ремонт обладнання  самостійно або сторонньою організацією без погодження з Виробником.

2.9. Технічне обслуговування (очищення, долив або зміна масла або іншої технічної рідини, ремонт або заміна коліс, накладок гальмівних колодок, електричних ламп, запобіжників, прокладок і т. п.), як результат природного зносу.

2.10. Різні регулювання, в тому числі також і гальмівної системи,  діагностику, заправку кондиціонера у випадках його наявності, не пов’язаних з гарантійним ремонтом.

2.12. Які-небудь економічні втрати, до яких відносяться плата за втрату, упущену вигоду та інші витрати і збитки.

2.13. Будь-який ремонт ВПТ зі зміненим показанням лічильника напрацьованого часу, за яким не можна визначити дійсний напрацьований час.

Дострокове припинення

3. Дострокове припинення гарантійних зобов’язань

Виробник залишають за собою право припинити дію гарантійних зобов’язань в односторонньому порядку з попередженням Споживача або без такого попередження:

3.1. При пошкодженні ВПТ, його деталей, вузлів і агрегатів внаслідок аварійних ситуацій не пов’язаних з експлуатацією ВПТ.

3.2. При перевищенні напрацювання ВПТ в інтервалах технічного обслуговування в гарантійний період (допустиме перевищення – 100мото/год.).

3.3. При перевищенні тимчасового інтервалу в один місяць, в інтервалі між річним технічним обслуговуванням.

3.4. На ВПТ, які мають змінені свідчення про фактичні напрацювання або за яким не можна визначити дійсні напрацювання.

3.5. На ВПТ з внесеними конструктивними змінами будь-якого роду (додаткове обладнання, модернізація будь-яких вузлів і агрегатів, установка  інших систем), непередбачуваними Виробником або не узгоджені з ним. Відповідальність за установку будь-якого додаткового обладнання несе виконавець.

3.6. На ВПТ з будь-якими дефектами, які виникли внаслідок ремонту, виконаного особою, не уповноваженою Виробником, або самостійно Споживачем.

3.7. Якщо має місце пошкодження будь-якого вузла або агрегату, в якому застосовувалися деталі невідповідні офіційно рекомендованим до використання Виробником.

3.8. При будь-якій несправності ВПТ, викликаної невиконанням обов’язкового технічного обслуговування або застосуванням невідповідних типів, олії, мастила, або інших технічних рідин, або технічних рідин неналежної якості.

3.10. Якщо на ВПТ видно явні пошкодження будь-яких вузлів і агрегатів, які з’явилися внаслідок некоректної експлуатації ВПТ.

3.11. Якщо ВПТ експлуатувалася з порушеннями правил експлуатації, вказаних в інструкціях з експлуатації, і також використовувалася не за призначенням.

3.12. Якщо ВПТ експлуатувалася після виявлення несправності.

Усунення недоліків

4.Строки усунення недоліків.

4.1. З моменту повідомлення про виявлення пошкодженої ( неякісної ) комплектації,  постачальник зобов’язується виконати:

-дрібний ремонт на протязі двох-трьох робочих днів;

-ремонт (заміну) комплектуючих на протязі семи робочих днів;

-ремонт (заміну)  імпортної комплектації до 30 робочих днів ( велико-габаритні, комплектні деталі; мотор-редуктори)

Ваши данные

×

Спасибо, ваша заявка принята!

×

Дякуємо, ваша заявка прийнята!

×