Ваш особистий консультант
+38 (067) 55 462 92 +38 (050) 55 08 044 (en/cz)
Де ми знаходимось?
м. Олександрія,
Звенигородське шосе, 8/26
карта проїзду
Електронний адрес
sale@ozptu.com
Послуги

Обслуговування

Олександрійський завод підйомно-транспортного устаткування проводить повний комплекс робіт з технічного і сервісного обслуговування вантажопідіймальних кранів. Технічне і сервісне обслуговування вантажопідйомного обладнання забезпечує: постійну готовність до експлуатації; безпеку роботи; усунення причин, що викликають передчасний знос, несправності і поломки вузлів і механізмів; продовження міжремонтних термінів.

Детальніше

Ремонт крана

Олександрійський завод підйомно-транспортного устаткування виконує ремонт всіх видів вантажопідйомного обладнання за заявкою замовника або за висновком експертної організації. При необхідності наші фахівці проводять власне експертне обстеження вантажопідйомного обладнання, на підставі якого складається відомість дефектів, готується розробка ремонтної документації і розрахунок вартості проведення робіт.

Детальніше

Проектування

Олександрійський завод підйомно-транспортного устаткування виконує роботи з проектування надземних і наземних кранових шляхів при установці нового підйомно-транспортного устаткування, а також переобладнання існуючої виробничої площадки. Здійснюється виїзд на місце проведення монтажних робіт, аналіз технічної документації, проекту будівлі. При розробці проводиться прочностной розрахунок для підбору оптимального обсягу і типу використовуваних металоконструкцій і матеріалів.

Детальніше

Монтаж

Олександрійський завод підйомно-транспортного устаткування виконує монтаж і налагодження всіх видів вантажопідйомного обладнання. Штат компанії складається з висококваліфікованих фахівців, що мають відповідну атестацію і великий досвід в монтажі і пуско-налагодження кранового обладнання.

Детальніше

Радіоуправління

Ви часто ставили собі питання «навіщо мені радіоуправління», «чим воно краще», «в чому вигода» … Трішки про нас: наша компанія надає комплексні послуги з переведення на радіокерування починаючи з консультації і закінчуючи установкою і наладкою.

Детальніше

Заміна струмопроводу на закритий шинопровод

Закритий тролейний шинопровід – це сучасне конструктивне рішення призначене для електроживлення мостових кранів і талей.

Детальніше

Токарні роботи

Токарна обробка – це механічна обробка заготовки нарізанням зовнішніх та внутрішніх поверхонь обертання, у тому числі циліндричних і конічних, торцювання, відрізання, зняття фасок, обробка жолобників, прорізання канавок, нарізання внутрішніх і зовнішніх різблень на токарних станках.

Детальніше

Фрезерна обробка металу

Фрезерна обробка – це механічна обробка металу за допомогою фрези, яка встановлюється в шпіндель верстату і бувають різних видів, оснащені вони ріжучими зубами, кромки яких знаходяться в періодичному контакті з поверхнею, що обробляється.

Детальніше

Ваши данные

×

Спасибо, ваша заявка принята!

×

Дякуємо, ваша заявка прийнята!

×