Ваш особистий консультант
+38 (067) 55 462 92 +38 (050) 55 08 044 (en/cz)
Де ми знаходимось?
м. Олександрія,
Звенигородське шосе, 8/26
карта проїзду
Електронний адрес
sale@ozptu.com
Фрезерна обробка металу

Фрезерна обробка – це механічна обробка металу за допомогою фрези, яка встановлюється в шпіндель верстату і бувають різних видів, оснащені вони ріжучими зубами, кромки яких знаходяться в періодичному контакті з поверхнею, що обробляється. Технологічно складна фрезерна обробка деталей відрізняється високою функціональністю, тому на даний час така обробка затребувана в авіа і автомобілебудуванні, будівництві та інших промислових сферах.

Фрезерна обробка зараз найрозповсюдженіший метод обробки металу. Наше підприємство пропонує послуги фрезерної оброки металу на високоточних верстатах з ЧПУ.

Наші спеціалісти зможуть зробити всі необхідні розрахунки і спроектувати механізми і вузли відповідно з стандартами та нормативами. Непрофесійна обробка може призвести до незчисленних проблем з готовою продукцією. Наші верстати з ЧПУ знижують до мінімуму втручання людського фактору, як внаслідок ви отримаєте високоякісну деталь.

 

Види фрезированих поверхонь:

 

Виконується фрезерна обробка в наступних основних варіантах:

 

Типи фрезерування:

 

Переваги фрезерної обробки металу на верстатах з ЧПУ:

 

Переваги використання верстатів із числовим програмним управлінням:

 

Технічні характеристики верстата Haas VF-4SS:

 

Технічні характеристики верстата Haas VF-4:

 

ТОВ «ОЗПТУ» гарантує вам високу якість обробки металу, згідно із стандартами конструкторської документації. Ми виконуємо фрезерні роботи за кресленнями і зразками замовника. Можливе серійне виробництво продукції, а також виготовлення одиничних зразків.
  Ваши данные

  ×

  Спасибо, ваша заявка принята!

  ×

  Дякуємо, ваша заявка прийнята!

  ×