Ваш особистий консультант
+38 (067) 55 462 92 +38 (050) 55 08 044 (en/cz)
Де ми знаходимось?
м. Олександрія,
Звенигородське шосе, 8/26
карта проїзду
Електронний адрес
sale@ozptu.com
Токарні роботи

Токарна обробка – це механічна обробка заготовки нарізанням зовнішніх та внутрішніх поверхонь обертання, у тому числі циліндричних і конічних, торцювання, відрізання, зняття фасок, обробка жолобників, прорізання канавок, нарізання внутрішніх і зовнішніх різблень на токарних станках. Точіння – це одна з найдавніших технічних операцій, яка була механізована за допомогою токарного верстата.

Токарна обробка на даний час затребувана майже в кожному машинобудівному виробництві.
Але не кожне підприємство, яке працює в даній області володіє повноцінним верстатним парком. Тому і виникає необхідність в даній послузі. Данна послуга може знадобитися конструкторським бюро і малим підприємствам які випускають експериментальну або малосерійну продукцію. Також може знадобитися для підприємств, які працюють в режимі розділення праці і займаються переважно збирання кінцевого продукту.

Наше підприємство пропонує послуги токарної обробки металу на високоточних верстатах з ЧПУ.
Наші спеціалісти зможуть виготовити додаткові розрахунки і спроектувати механізми і вузли відповідно з стандартами та нормативами. Непрофесійні токарні роботи можуть привести вам масу розладів і витрат, як матеріальних так і витратити ваш дорогоцінний час.
Можливе виготовлення деталей різної складності, за рахунок верстатів з ЧПУ.

На цих верстатах можливе виконання таких операцій:

Технічні характеристики верстата SWEDRURN300:

Робота наших верстатів:

Які послуги ми надаємо:

Приклади робіт:

Токарні роботи - ТОВ

Ми можемо виготовити деталь будь-якої складності, для лише потрібно звернутись до наших менеджерів. Після цього вам дадуть кваліфіковану консультацію, щодо виготовлення ваших деталей, та заразом прорахують ваше замовлення.
Для звернення можете заповнити форму нижче, або зателефонувати.
  Ваши данные

  ×

  Спасибо, ваша заявка принята!

  ×

  Дякуємо, ваша заявка прийнята!

  ×