Ваш особистий консультант
+38 (067) 55 462 92 +38 (050) 55 08 044 (en/cz)
Де ми знаходимось?
м. Олександрія,
Звенигородське шосе, 8/26
карта проїзду
Електронний адрес
sale@ozptu.com
ЧИМ ВІДРІЗНЯЮТЬСЯ МОСТОВІ КРАНИ ВІД КОЗЛОВИХ?

Для перенесення вантажів на промислово — виробничих об’єктах використовують спеціальні механізми. Найчастіше це мостові або козловий крани. Дане обладнання розрізняють по великій кількості характерних ознак. Що варто враховувати при купівлі обладнання для комплектації парку вашого підприємства.

МОСТОВИЙ КРАН

Кран мостового типу називається кран з вантажозахватним пристроєм, вантажним візком або тельфер, які переміщаються по рухомій сталевої конструкції. 

Переваги конструкції:

Кран мостовий використовується на відкритих і закритих виробничих і складських цехах. Його основне призначення — перенесення вантажу, а не його підняття на задану висоту. Він широко використовується у легкій та  важкій металургійної промисловості в гарячих цехах.

КОЗЛОВИЙ КРАН

Козлової кран — це поперечна платформа, яку монтують на спеціальних опорах з колесами. Колеса пересувають кран по наземним рейках, що робить його мобільним.

Переваги:

Недоліки:

Завдяки високому рівню мобільності використовується переважно на відкритих майданчиках — будівельні ділянки, греблі, портові склади. За потреби перевозиться на новий об’єкт в розібраному вигляді.

Основні відмінності мостового крана від козлового — загальні габарити механізму. Перший тип з підвісним кріпленням може бути досить компактним і дозволяє зберегти робочий простір, що дуже актуально на невеликих площах. Другий охоплює велику територію, і працює з вантажами до 1000 тонн.

Обидва типи конструкцій досить надійні та можуть застосовуватися для підйому, переміщення і перевертання вантажу.

Однак козловий і мостовий кран мають схожі конструктивні рішення:

Якщо Ви вагайтесь у виборі типу підйомно-транспортного обладнання для вашого підприємства. Не знаєте який з видів кранів більше підходить під технологічний процес вашого виробництва. Ви можете прямо зараз отримати консультацію наших фахівців, які на основі потреб конкретно вашого підприємства кваліфіковано підберуть для Вас підйомно-транспортну техніку.

Дзвоніть прямо зараз.

Телефони:

0800 33 56 18

+38 (067) 55 46 292

+38 (067) 55 46 244

Ваши данные

×

Спасибо, ваша заявка принята!

×

Дякуємо, ваша заявка прийнята!

×