Ваш особистий консультант
+38 (067) 55 462 92 +38 (050) 55 08 044 (en/cz)
Де ми знаходимось?
м. Олександрія,
Звенигородське шосе, 8/26
карта проїзду
Електронний адрес
sale@ozptu.com
Серія канатних тельферів H, HS, HLC, HNC-3/5/10/20/25

Компанія «ОЗПТУ» – лідер в галузі виробництва професійного вантажопідйомного обладнання. Понад 7 років ми проєктуємо, виробляємо і виконуємо доставлення та монтаж кранового обладнання та додаткових опцій для нього. У тому числі канатних тельферів власного виробництва, надійність і якість яких були перевірені часом.

Електричний канатний тельферЕлектричний канатний тельферЕлектричний канатний тельферЕлектричний канатний тельфер

Електричний канатний тельфер (електроталь) – механізм для підйому середніх і важких вантажів. З його допомогою можна швидко і безпечно підіймати навіть габаритні вантажі. В електричному тельфері такого типу для вертикального підйому вантажу використовується металевий трос. Серія канатних тельферів серії H, HS, HLC, HNC-3/5/10/20/25 спеціально спроєктована для приміщень з обмеженнями по висоті. Їх унікальна конструкція збільшує гранично допустиму висоту підйому вантажу.

Технічні характеристики:

Канатний тельфер виробництва компанії «ОЗПТУ» активно використовується в умовах виробничих цехів, ремонтних майстерень, складів, будмайданчиків. Цей невибагливий в обслуговуванні та монтажі механізм може працювати як в приміщенні, так і на відкритому повітрі під навісом, при низьких і високих температурах. Тельфер може виконувати свої функції як самостійний механізм (наприклад, для шахт або промислових ліфтів) і як частина вантажопідємної опорної кран-балки.

Для оптимізації роботи та посилення ефективності на тельфер можна встановити додаткові опції :

Щоб забезпечити виробництво надійними підйомно-транспортними механізмами — купуйте електричні канатних тельфери серії H, HS, HLC, HNC-3/5/10/20/25. Ми виконаємо і доставимо Ваше замовлення у встановлені терміни. Наша компанія зацікавлена в тривалому взаємовигідному співробітництві з постійними клієнтами. При проєктуванні або комплектації вантажопідйомної техніки наші фахівці підберуть канатний тельфер, який буде повністю відповідати технічним вимогам Вашого виробництва.
Якщо у Вас є питання, зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом.

Телефони:

0800 33 56 18
+38 (067) 55 46 292
+38 (067) 55 46 244

Ваши данные

×

Спасибо, ваша заявка принята!

×

Дякуємо, ваша заявка прийнята!

×